PentaSENT-SaaS wystartował – pierwsze komunikaty wysłane do MF

Z myślą o przedsiębiorcach, których objęły nowe obowiązki ustawowe (ustawa o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów), Pentacomp przygotował dedykowane rozwiązanie – PentaSENT w usłudze SaaS, które wspiera wysyłkę komunikatów do systemu SENT Ministerstwa Finansów.

Nasi klienci wypełnili i wysłali już swoje pierwsze zgłoszenia. Korzystający z 14-dniowej bezpłatnej wersji usługi przedsiębiorcy pozytywnie oceniają PentaSENT, co potwierdzają decydując się na zakup naszego rozwiązania.

W przypadku przedsiębiorców, obsługujących przewozy towarów wrażliwych, zastosowanie rozwiązania PentaSENT przekłada się na wymierne korzyści. Główne zalety naszego systemu, wg ocen naszych klientów to:

  • możliwość zbiorczego wysyłania komunikatów (MultiSENT)
  • łatwość obsługi - intuicyjny interfejs użytkownika
  • oszczędność czasu (wypełnienie zgłoszenia zajmuje 40 sekund)
  • możliwość tworzenia słowników ułatwiających pracę
  • zmniejszenie ryzyka wysokich kar za brak wysyłki komunikatu lub przesłanie błędnego zgłoszenia

Nasze rozwiązanie dostępne jest w formie usługi online. Rejestracja w modelu biznesowym SaaS (Software as a Service) jest bezpłatna. Można jej dokonać pod adresem: https://pentasent.pl.

Wersja komercyjna PentaSENT-SaaS jest dostępna w cenie już od 83 zł/miesiąc. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego usługi.

System PentaSENT możemy dostarczyć i skonfigurować w istniejącym środowisku infrastruktury IT (model stand-alone).

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: 22 417 57 24, 22 417 57 72.