SENT – sprawdź jak uniknąć kar

Jak uniknąć kar związanych z systemem monitorowania drogowego przewozu towarów?

Mimo wielokrotnie zgłaszanych wątpliwości i sprzeciwów wobec ustawy o monitorowaniu drogowego przewozu towarów, ustawa została zatwierdzona, a kary przewidziane za niedopełnienie obowiązków ustawowych są już stosowane w praktyce.

Rekomendujemy jak najszybszą rejestrację na PUESC (link do rejestracji). Obsługa komunikatów SENT pochłania dużo czasu, więc aby zaoszczędzić i nie zatrudniać nowych pracowników do tego zadania, warto zdecydować się na automatyzację procesów związanych z ustawą. Pentacomp przygotował program PentaSENT, który przyśpiesza raportowanie SENT, a przede wszystkim może nawet całkowicie wyeliminować ryzyko kosztownego błędu.

Zapraszamy do rejestracji do usługi PentaSENT strzalka.png link do rejestracji. Bezpłatny dostęp do usługi produkcyjnej został przedłużony do 31 maja. Korzystanie z PentaSENT nie zobowiązuje do zakupu i nie wiąże się z żadnymi opłatami. 

Program System PentaSENT jest na bieżąco udoskonalany dzięki cennym sugestiom naszych Klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup. Jako główne zalety wskazują m.in.:

  • możliwość działania w imieniu wielu firm/spółek i automatycznego wysyłania np. komunikatów 100 i 102
  • zamykanie zgłoszeń przez podmioty wysyłające w imieniu podmiotów odbierających (za upoważnieniem)
  • wycenę firmy jako całości (jedna cena bez względu na ilość stanowisk)
  • darmowe aktualizacje (przedsiębiorcy zarejestrowani w PentaSENT mogą się zapoznać z historią zmian aplikacji)
  • szybkość obsługi (wypełnienie zgłoszenia zajmuje 40 sekund)
  • responsywność na urządzeniach mobilnych

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami SENT: 22 417 57 24, 22 417 57 72.