PentaSENT na Międzynarodowych Targach Stacja Paliw

Z przyjemnością informujemy, że 18 maja wzięliśmy udział w XXIV Międzynarodowych Targach STACJA PALIW, organizowanych przez Polskę Izbę Paliw Płynnych w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Cykl profesjonalnych prelekcji i licznych warsztatów obejmował m.in. zagadnienie pakietu przewozowego. Z tego powodu, wśród wystawców nie mogło zabraknąć Pentacomp. Nasza obecność koncentrowała się na udzielaniu pomocy w zakresie kompleksowej realizacji obowiązków informacyjno-kontrolnych w centralnym systemie Ministerstwa Finansów SENT.

Wiemy, że przedsiębiorcy z branży paliwowej oczekują sprawnego rozwiązania systemowego, które szybko i łatwo obsługuje komunikaty SENT. Program PentaSENT, który prezentowaliśmy podczas Targów Stacja Paliw, jest już znany na rynku - dziękujemy wszystkim klientom za cenne uwagi i sugestie!

Przedsiębiorców, którzy dopiero usłyszeli o PentaSENT, zapraszamy do rejestracji do bezpłatnej usługi PentaSENT – link do rejestracji. Korzystanie z PentaSENT nie zobowiązuje do zakupu i nie wiąże się z żadnymi opłatami. 

Kontakt z naszymi doradcami:
Tel. 22 417 57 24, 22 417 57 72