Pentacomp wyróżniony podczas X Forum Gospodarczego TIME

Pentacomp wyróżniony z okazji 25-lecia KIGEiT i PIIT!

W dniach 6-7 marca odbyło się X Forum Gospodarcze TIME, na którym Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) oraz Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) obchodziły swoje 25-lecie. Podczas uroczystej gali Pentacomp wyróżniony został za aktywność przyczyniajacą się do rozwoju informatyzacji sektora gospodarczego.

Podczas Forum Gospodarczego TIME poruszane były kluczowe zagadnienia dotyczące transformacji w zakresie Przemysłu 4.0. Na wydarzenie przybyli przedstawiciele firm europejskich, które stanowią czołówkę przedsiębiorstw realizujących transformację przemysłową.

Nie mogło zabraknąć firmy Pentacomp. Nasze dedykowane rozwiązania wpisujące się w Przemysł 4.0  to krok w kierunku digitalizacji, połączony z nowym podejściem do osiągania wyników, które jeszcze dekadę temu były niemożliwe do zrealizowania. Potwierdzają to otrzymane podziękowania, w których zostaliśmy docenieni za nasze zaangażowanie w budowę przemysłu elektronicznego i teleinformatycznego w Polsce! Dziękujemy!