BZK Group wybiera EMCS4B i PentaSENT

BZK GROUP wybiera ponownie Pentacomp

4 kwietnia uruchomiliśmy dla BZK Group dwa produkty - EMCS4B i PentaSENT. EMCS4B ułatwia obsługę przemieszczania wyrobów akcyzowych w procedurze zawieszenia poboru podatku akcyzowego, zaś PentaSENT automatyzuje czynności związane z ustawą SENT.

Naszym celem było maksymalne usprawnienie procesu produkcji. Dlatego w ramach kompleksowej oferty dokonaliśmy również integracji EMCS4B i PentaSENT z systemami finansowo-księgowymi ERP, z których korzystają spółki BZK Group. W efekcie czas przeznaczony na obsługę deklaracji akcyzowych i komunikatów SENT uległ znacznemu skróceniu.

Powyższe wdrożenie było możliwe dzięki dotychczasowej owocnej współpracy Pentacomp z BZK Group. W trakcie jej trwania nasza firma wdrożyła rozwiązanie wspierające spółki BZK Group w zakresie obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego - PentaJPK i w dalszym ciągu świadczymy serwis utrzymaniowy.

PentaJPK, PentaSENT i EMCS4B wchodzą w skład grupy naszych autorskich rozwiązań - PentaTAX, które kompleksowo realizują przetwarzanie informacji związanych z ustawowym raportowaniem podatkowym, celnym i akcyzowym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!