Pentacomp na Forum e-Zdrowia 2019

Spotkanie ekspertów cyfrowej transformacji i globalizacji systemu ochrony zdrowia

W dniach 18-20 września 2019 roku Pentacomp weźmie udział w Forum e-Zdrowia w Sopocie. Uczestnictwo Pentacomp w Forum e-Zdrowia nie jest przypadkowe. Od lat wspieramy i usprawniamy procesy w systemie ochrony zdrowia. Jesteśmy m.in. współtwórcą rozwiązania e-Recepta. Już dzisiaj mogą z niego korzystać wszyscy obywatele.

Forum to międzynarodowa konferencja gromadząca managerów, ekspertów, profesjonalistów medycznych oraz przedstawicieli instytucji rządowych i samorządowych.
Celem Konferencji jest przedstawienie oraz przedyskutowanie strategicznych wyzwań i kluczowych działań dotyczących cyfrowej transformacji i globalizacji ochrony zdrowia. Uczestnicy Forum wezmą udział w warsztatach, szeregu wystąpień oraz panelach dyskusyjnych dotyczących najważniejszych, aktualnych kwestii związanych z cyfryzacją obszaru ochrony zdrowia.

Zapraszamy do dyskusji

Eksperci Pentacompu podczas Forum wezmą merytoryczny udział w dwóch panelach. Marcin Węgrzyniak podejmie dyskusję dotyczącą ekosystemu e-zdrowia. Drugim panelistą będzie Michał Straczyński, który podzieli się z uczestnikami Forum wiedzą z zakresu rozwiązań i technologii wykorzystywanych przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w procesach budowy systemów informacyjnych dla obszaru ochrony zdrowia.

Udział w Forum to świetna okazja do wymiany doświadczeń, wzajemnych inspiracji oraz przestrzeń na wypracowanie nowych rozwiązań.

Zapraszamy do udziału.