Proces rekrutacji

Najprostszą drogą jest zaaplikowanie na jedną z naszych ofert pracy lub praktyk, a w przypadku ich chwilowego braku – złożenie aplikacji spontanicznej.

Jeżeli masz już doświadczenie wystarczy, że wypełnisz formularz rekrutacyjny załączając CV. Szczegóły procesu rekrutacyjnego zależne są od stanowiska i zakresu przyszłych zadań. Czasami zadajemy pytania już na etapie składania aplikacji, prosimy o rozwiązanie zadań lub przeprowadzamy wstępne wywiady telefoniczne. Wyselekcjonowani kandydaci spotykają się z Kierownikiem Projektu lub/i ekspertem oraz HR. Zwykle jest to jedno spotkanie, podczas którego weryfikujemy zarówno poziom kompetencji merytorycznych, doświadczenie, jak i predyspozycje osobowościowe. W wyjątkowych przypadkach dzwonimy, by jakieś informacje doprecyzować lub (naprawdę rzadko) zapraszamy na kolejne spotkanie.

Posiadasz pewną wiedzę ze studiów (lub innych źródeł), ale nie masz pewności, czy to wystarczy by podjąć pracę w zawodzie? Zacznij od miesięcznej praktyki, która będzie doskonałą okazją do konfrontacji zdobytej dotąd wiedzy z faktycznym przebiegiem procesu wytwarzania oprogramowania. Doświadczeni koledzy i koleżanki pokażą Ci jak w działa praktyce to, co podczas nauki mogło wydawać się czystą teorią. Praktyka jest bezpłatna, jednak po jej zakończeniu z większością praktykantów nawiązujemy współpracę komercyjną.

strzalka_1.png Mimo braku doświadczenia od początku chcesz zarabiać? – Nie ma sprawy jeśli przekonasz nas o swojej gotowości (związanej z poziomem kompetencji technicznych oraz umiejętnością pracy w zespole).

strzalka_1.png Obawiasz się czy uda Ci się pogodzić pracę z nauką? Rozwiejemy je. Współpracujemy na stałe z kilkudziesięcioma osobami studiującymi, często w trybie dziennym. Dają radę. Oczekujemy zaangażowania w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo. Rozumiemy jednak, że np. w okolicach sesji możesz mieć mniej czasu, a gdy już skończysz świętować jej pomyślne zakończenie – dla odmiany więcej. Dogadamy się!