Body Leasing

Znajdź swoją drogę kariery w formule Body Leasing!


Masz już dość pracy na etacie? Chcesz wziąć udział w ciekawych projektach IT? Szukasz wyzwań, ale też cenisz sobie stabilność zawodową?

Body Leasing to rozwiązanie dla Ciebie!

Realizuj swoją pasję informatyczną. Wnieś swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności wybierając projekt IT, który chcesz realizować. Body Leasing daje Ci możliwość połączenia stabilności i elastyczności zatrudnienia.

Sprawdź aktualnie prowadzone rekrutacje

Realizacja projektów dla obszaru ochrony zdrowia


Pentacomp od lat z powodzeniem realizuje projekty IT w obszar ochrony zdrowia w Polsce. Braliśmy udział między innymi w wytworzeniu kluczowych obszarów funkcjonalnych jak e-recepta, e-skierowanie, Internetowe Konto Pacjenta. Jesteśmy odpowiedzialni za rozwiązania służące do wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej oraz rejestracji i udostępniania informacji o zdarzeniach medycznych, obsługi Patient Summary oraz wymiany danych z systemami zewnętrznymi. Wspieramy również wdrożenia i uruchomienia produkcyjne. Nasi eksperci opracowali narzędzia, które wsparły administrację państwową w nadzwyczajnej sytuacji związanej z walką z COVID-19. Projekty realizujemy są na podstawie metodyki SCRUM. W zależności od systemu wykorzystujemy stos technologiczny:

  • Java 10+, Angular 6+, Springboot, Docker, Hibernate, JIRA, BitBucket, Jenkins,
  • .NET

Dlaczego Body Leasing?

Od ponad 25 lat realizujemy projekty informatyczne na rzecz naszych klientów. Znamy branżę IT i  obserwujemy rosnące zapotrzebowania na wysokiej klasy ekspertów. Zauważamy, że nasi partnerzy coraz chętniej realizują zadania projektowe podejmując z nami współpracę w formule Body Leasingu.

W tym modelu bierzemy na siebie cały proces rekrutacji. Poznajemy potrzeby klienta, a później znajdujemy osoby o kompetencjach, które najlepiej im odpowiadają. Proponujemy ekspertom IT  najlepsze warunki współpracy, a  klientom oferujemy zespół gotowy do wsparcia biznesu.

Rozszerz wachlarz swoich kompetencji i możliwości! Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 

Wyślij swoje CV

Plik CV:

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowychPobierz