Outsourcing

Profesjonalna obsługa IT


W przypadku złożonych lub skalowalnych projektów informatycznych oraz kontraktów, które na starcie nie definiują ostatecznej postaci rozwiązania informatycznego, trudno przewidzieć jaki kształt zespołu będzie dla przedsięwzięcia odpowiedni.

Jakich specjalistów zatrudnić? Ilu i na jak długo? Na szczęście nie trzeba na te pytania odpowiadać od razu. Z pomocą przychodzi outsourcing usług i kompetencji IT. Usługi te umożliwiają dobranie i wynajem specjalistów o określonych kwalifikacjach i doświadczeniu – do konkretnego projektu, procesu lub zadania.

Wsparcie ekspertów na każdym etapie projektu

Analiza i doradztwo


Potrzebujesz świeżego spojrzenia na architekturę korporacyjną swojej firmy? Masz problem z procesami, wyborem rozwiązania IT lub infrastruktury? Nasi konsultanci biznesowi i eksperci techniczni podpowiedzą, którą drogę wybrać.

Budowa i wdrażanie systemów IT


Na co dzień kompleksowo tworzymy i wdrażamy systemy IT. Jednak chętnie wesprzemy Cię naszymi kompetencjami na dowolnym etapie projektu. Nasi analitycy, projektanci, programiści, testerzy i administratorzy systemów mogą zasilić Twój zespół.

Serwis i utrzymanie


Dotychczasowy dostawca nie radzi sobie z zapewnieniem odpowiedniej dostępności i wydajności rozwiązania IT? Możemy go zastąpić. Od lat utrzymujemy systemy naszych klientów, w tym systemy wysokiej dostępności (tzw. HA). Wiele z nich przejęliśmy po innych wykonawcach.

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów.

Kontakt