Specjalne rozwiązania na miarę specjalnych czasów

30/04/20

W czasie kryzysu o sukcesie, a często wręcz o przetrwaniu firmy, bardziej niż w zwykłych okolicznościach, decyduje sprawne zarządzanie. Kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, przy jednoczesnej ścisłej kontroli kosztów i zachowaniu efektywności pracy.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy specjalny pakiet rozwiązań, które ułatwiają efektywne kierowanie firmą w trudnych czasach.

 


RCP – Rejestr Czasu Pracy

RCP to system do zarządzania czasem pracy. Jako narzędzie wspomagające skuteczne zarządzanie pomaga kontrolować koszty i dbać o efektywność pracy.

RCP umożliwia błyskawiczne reagowanie na sytuacje niepożądane w obszarze kosztów i wspiera wdrażanie środków zaradczych. Dostępny przez www oraz jako aplikacja mobilna – pozwala na rejestrowanie czasu pracy w każdym miejscu, w którym dostępny jest Internet. RCP to wygoda w zdalnym zarządzaniu firmą. Idealne rozwiązanie dla każdej branży, niezależnie od wielkości czy charakteru prowadzonej działalności.

Zgłoś się do nas po wersję testową.

Więcej o RCP

Zapraszamy do kontaktu: marek.rzepinski@pentacomp.pl

 


Praca zdalna – wybór, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań do bezpiecznej pracy zdalnej 

Zapewnienie ciągłości działania i ochrona krytycznych danych to dzisiaj podstawa każdego biznesu.

Wdrażamy sprawdzone narzędzia umożliwiające pracę na odległość oraz bezpieczne rozwiązania zdalnego udostępniania zasobów firmy. Ich zadaniem jest zapewnienie komfortu pracy użytkowników przy zachowaniu najwyższych reguł bezpieczeństwa w dostępie do danych firmowych. Nasi eksperci dokonają też audytu wykorzystywanych przez Twoją firmę rozwiązań i sprawdzą poziom bezpieczeństwa infrastruktury.

Zapraszamy do kontaktu: patryk.koscielnik@pentacomp.pl

 


OdNowa – szybki konsulting po pandemii

Kto szybko pomaga, dwa razy pomaga. W ramach projektu OdNowa proponujemy szybkie, doraźne wsparcie eksperckie w normalizacji działania firmy po okresie pandemii.

Na bazie szybkiej analizy stworzymy dla Państwa plan płynnego i bezpiecznego wyjścia z niestandardowego trybu pracy.  Nasi konsultanci zidentyfikują luki i zagrożenia oraz wskażą, jak utrwalić rozwiązania, którymi warto wzmocnić model operacyjny. Wykonamy ekspertyzę i przedstawimy raport określający rekomendacje i wytyczne, których wdrożenie pomoże wykorzystać potencjał cyfrowego ekosystemu, zoptymalizuje działanie i przyspieszy proces informatyzacji firmy.

Więcej o projekcie OdNowa

Zapraszamy do kontaktu: maciej.majewski@pentacomp.pl

 


PentaTax – komunikacja z Ministerstwem Finansów

PentaTAX to narzędzia przeznaczone do wymiany informacji z systemami Ministerstwa Finansów. Skuteczne wspierają biznes ułatwiając ustawowe raportowanie podatkowe (w tym akcyzowe) i celne.

Epidemia odciska piętno także na branży transportowej, która zmaga się z wieloma utrudnieniami w łańcuchach dostaw. Tym ważniejsze staje się utrzymanie sprawne zarządzanie dostawami, niwelowanie opóźnień i zmniejszanie kosztów obsługi.

Platforma PentaTAX integruje narzędzia, które obsługują przetwarzanie komunikatów oraz przepływy informacji między firmą a administracją publiczną.

  • Moduł SENT – obsługuje komunikaty SENT
  • Moduł eDD – obsługuje elektroniczny Dokument Dostawy
  • Moduł eAD – obsługuje komunikaty eAD
  • Moduł JPK – jednolity plik kontrolny

Narzędzia platformy PentaTAX są dostępne w wersji software as a service (w chmurze) lub jako instalacja w infrastrukturze klienta.

Zaloguj się i przetestuj bezpłatnie: https://pentatax.pl/

Zapraszamy do kontaktu: marek.rzepiński@pentacomp.pl