Rynki

Wszystkie sektory rynku z pomocą Pentacomp mogą rozwijać prowadzoną działalność  skutecznie, szybko i innowacyjnie. Oferta produktów i usług firmy Pentacompu jest dywersyfikowana przez profile obsługiwanych sektorów rynku. Dzięki ścisłej specjalizacji branżowej jesteśmy w stanie lepiej rozumieć i interpretować potrzeby naszych klientów i zapewniać jak najbardziej odpowiednie oferty.

 

Główne sektory rynku obsługiwane przez Pentacomp to:

Administracja publiczna - projektowanie dedykowanych rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego (administracji centralnej i instytucji oraz służb mundurowych).

Cło i podatki - w ramach świadczonych usług dla administracji publicznej, realizujemy projekty dla obsługi logistyki, podatków i cła - ułatwiamy sprawozdawczość dzięki dedykowanym rozwiązaniom.

Finanse i Ubezpieczenia - współpracujemy zarówno z towarzystwami ubezpieczeniowym, bankami jak i z funduszami inwestycyjnymi, na rzecz których tworzymy specjalistyczne rozwiązania biznesowe.

Ochrona środowiska - od ponad 10 lat tworzymy innowacyjne rozwiązania IT, wspierające szeroko pojętą ochronę środowiska.

Ochrona zdrowia - od 2009 roku uczestniczymy aktywnie w procesie informatyzacji ochrony zdrowia w Polsce.

Przemysł - wspieramy firmy w zakresie ewidencji i nadzoru przemieszczeń wyrobów akcyzowych oraz komunikacji z systemem EMCS PL.

Telekomunikacja - wspieramy operatorów sieci komórkowej w strategicznych procesach biznesowych i analitycznych.

Nasi klienci doceniają naszą wiedzę i doświadczenie branżowe, które w połączeniu z najwyższymi kompetencjami technologicznymi pozwalają nam na dostarczanie optymalnych rozwiązań i osiąganie przez naszych klientów wymiernych korzyści operacyjnych i biznesowych.