Nagrody i wyróżnienia dla Pentacompu w 2023 roku

19/02/24

W 2023 roku ponownie znaleźliśmy się w elitarnym gronie laureatów prestiżowych rankingów — Diamenty Forbesa oraz Gazele Biznesu.

Diamenty Forbesa to coroczny – to już 16 edycja – ranking opracowany przez redakcję magazynu Forbes oraz firmę Dun & Bradstreet. Celem zestawienia jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie. Kryterium decydującym jest średni roczny wzrost wartości.

Gazele Biznesu to z kolei organizowany już od ponad 20 lat ranking Pulsu Biznesu, jednego z największych magazynów gospodarczo-biznesowych w Polsce. Laureaci zestawienia to firmy, które przez ostatnie trzy lata utrzymały ciągły wzrost przychodów, nie zaliczyły straty i w sposób transparentny udostępniają swoje wyniki finansowe.

Diament Forbesa i Gazela Biznesu to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej stabilności oraz sukcesów na rynku. Dziękujemy naszym klientom, partnerom i całemu zespołowi Pentacompu za ich zaangażowanie i wsparcie. To dla nas nie tylko nagrody, ale również bodziec do rozwoju i podnoszenia jakości naszych produktów i usług.