Rozwiązania IT na miarę potrzeb


Budowa i wdrażanie dedykowanych systemów IT to coś, na czym znamy się najlepiej. Złożone, wielowymiarowe procesy i unikalne mechanizmy funkcjonujące w biznesach naszych klientów to dla nas naturalne środowisko. Wnikamy w nie głęboko i proponujemy takie rozwiązania, które w optymalny sposób odpowiadają na potrzeby i oczekiwania odbiorców.

Wyjątkowe sytuacje wymagają stosowania szczególnych środków. Nawet najdoskonalsze gotowe narzędzie może okazać się bezużyteczne, jeśli nie będzie ono dopasowane do specyfiki biznesu. Indywidualne podejście minimalizuje to ryzyko, ponieważ umożliwia zaprojektowanie rozwiązania idealnie dopasowanego do unikalnych wymagań firmy.

Narzędzia IT szyte na miarę

Dopasowanie do potrzeb


Wolisz dopasować swój biznes do istniejącego rozwiązania, czy zyskać rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu? My stawiamy Twoje potrzeby na pierwszym miejscu.

Naturalna ewolucja


Rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie dają niemal nieograniczoną możliwość rozwoju i modyfikacji. System ewoluuje wraz ze zmieniającymi się warunkami.

Pełna niezależność


Bez opłat licencyjnych i ryzyka, że producent zrezygnuje ze wspierania systemu. Kod systemu należy do Ciebie, więc wykonawcę możesz zmienić w każdej chwili.

Lider w budowaniu dedykowanych systemów IT

  • wspieramy projekty na każdym etapie – analizujemy, doradzamy, programujemy, wdrażamy i utrzymujemy
  • dla lepszych efektów w naszych rozwiązaniach łączymy wiodące oprogramowanie zamknięte z technologiami open-source
  • w unikalny sposób splatamy technologię z merytoryczną stroną biznesu i nauki
  • stoi za nami 25 lat doświadczenia w tworzeniu i implementowaniu dedykowanych systemów IT

Zamów unikalny system stworzony specjalnie dla Twojej firmy.

+48 22 417 57 10 software@pentacomp.pl