Utrzymanie systemów IT

Profesjonalna obsługa techniczna systemów


Nawet najlepiej przemyślana strategia biznesowa może być trudna do zrealizowania, jeśli nie wspierają jej dobrze dobrane narzędzia informatyczne. Jednak aby ich potencjał mógł zostać w pełni wykorzystany, konieczna jest odpowiednia opieka techniczna. Profesjonalne usługi serwisowe i rozwojowe są niezbędne nie tylko po to, aby usuwać awarie – pozwalają też na ciągłe dopasowywanie rozwiązań do zmieniających się w czasie potrzeb.

Nasi eksperci nadzorują pracę i wydajność rozwiązań IT. Minimalizują ryzyko ich czasochłonnych i kosztownych przestojów oraz wykonują niezbędne modyfikacje oprogramowania. Utrzymujemy dedykowane rozwiązania wdrożone przez nas oraz dostarczane przez innych wykonawców.

Wydajna praca Twoich systemów

Pełne wsparcie serwisowe


Świadczmy pełen zakres usług serwisowych dla systemów tworzonych w różnych technologiach. Obsługujemy zgłoszenia, diagnozujemy, usuwamy błędy i awarie, wykonujemy modyfikacje oprogramowania i prace rozwojowe.

Ciągłość działania


Opiekę nad systemami informatycznymi, której celem jest zapewnienie ciągłości istotnych procesów biznesowych, opieramy o indywidualne umowy SLA. Ich parametry ustalamy odpowiednio do potrzeb i wymagań klientów.

Dobre praktyki


Serwisem systemów zajmuje się specjalnie dobrany zespół ekspertów. Utrzymuje on aktualną wiedzę na temat budowy i funkcji rozwiązania, tworzy mechanizmy testujące i aktualizuje dokumentację. Dzięki temu jest w stanie sprawnie reagować na niespodziewane sytuacje.

Lider obsługi technicznej

  • opracowujemy procedury serwisowe dostosowane do specyfiki systemu i wymagań klienta
  • obsługujemy zgłoszenia przez różne kanały: e-mail, telefon i systemy elektronicznej obsługi zgłoszeń
  • stosujemy atrakcyjne modele rozliczeniowe

Mamy za sobą 25 lat troski o wydajną pracę systemów IT w różnych środowiskach. Specjalizujemy się w serwisowaniu systemów wysokiej dostępności (ang. High Avaliability) oraz w przejmowaniu serwisu utrzymaniowego po innych wykonawcach.

Przekaż utrzymanie swoich systemów IT w pewne ręce.

+48 22 417 57 10 utrzymanie@pentacomp.pl