Pentacomp na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji I Logistyki

07/04/23

Od 4 do 6 kwietnia miała miejsce IV edycja Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki. Pentacomp znalazł się na liście ponad 100 wystawców.

Podczas trzech dni targów zaprezentowaliśmy nasze dwa produkty. Pierwszym z nich była Platforma Logistyczna INPLO.  Służy ona do kompleksowego zarządzania codziennymi operacjami transportowymi, takimi jak planowanie, monitorowanie, zarządzanie środkami transportu i rozliczanie. INPLO wyposażona jest w aplikację mobilną która pozwana na płynną, bieżącą komunikację między użytkownikami

Drugim produktem pokazywanym na targach był PentaTAX, czyli pakiet narzędzi, które ułatwiają przedsiębiorcom wypełnianie obowiązków ustawowych wobec Ministerstwa Finansów w zakresie raportowania #eDD#eAD#eSAD#SENT, Ewidencji Akcyzowych i Deklaracji Awizowych.

Podczas targów odbyliśmy wiele ciekawych rozmów o potrzebach przedsiębiorców i korzyściach, jakie mogą przynieść nasze produkty. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, za merytoryczne spotkania i liczne pytania skierowane do naszych ekspertów. Mamy nadzieję, że nawiązane relacje biznesowe zaowocują cennymi inicjatywami w przyszłości.