Bezpieczeństwo infrastruktury IT

Monitorowanie infrastruktury IT


Wraz z rozrostem środowisk firmowych, które idą w setki, a czasem w tysiące urządzeń i systemów, nadzór nad ekosystemem IT jest kluczowy dla zachowania bezpieczeństwa i ciągłości pracy. Monitorowanie infrastruktury IT pozwala na obserwację stanu całości systemu oraz gromadzenie i analizę zdarzeń rejestrowanych w sieci.

Niezależnie jak zaawansowany, sam monitoring nie wystarczy. Im więcej zagrożeń w cyberprzestrzeni, tym silniejsze zabezpieczenia są potrzebne. Nie wiesz jakie? Nasi specjaliści znajdą rozwiązania pasujące do Twoich potrzeb.

Przeprowadzimy kompleksowy audyt bezpieczeństwa Twojej sieci oraz infrastruktury. Sporządzimy kompleksowy raport z zaleceniami  i podpowiemy, jak możesz usprawnić swoje zabezpieczenia i zwiększyć bezpieczeństwo danych i pracowników.

Bezpieczeństwo na każdej płaszczyźnie


  • monitoring infrastruktury IT
  • monitoring sieci
  • bezpieczny zdalny dostęp
  • audyty bezpieczeństwa

Uczyń pracę zdalną bezpieczną i efektywną


Ostatnie lata przyspieszyły rewolucję w sposobie pracy i pokazały, że efektywnie można pracować nie tylko w biurze.

Dzięki pracy zdalnej:

  • minimalizujesz koszty operacyjne
  • ułatwiasz swoim pracownikom działanie
  • rynek pracowników, którzy ze względu na miejsce zamieszkania byli do tej pory nieosiągalni, staje przed Tobą otworem.

Aby osiągnąć to w sposób zorganizowany i przede wszystkim bezpieczny, konieczne jest zastosowanie rozwiązań zapewniających bezpieczny dostęp do zasobów firmowej sieci. Nasi doświadczeni eksperci sprawią, że wejście w  Twojej firmy w tryb zdalny odbędzie się szybko i bezbolesne, a odpowiednio przystosowana infrastruktura zagwarantuje bezpieczeństwo i efektywność pracy z dowolnego miejsca na świecie.

Postaw bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Zadzwoń lub napisz.

+48 22 417 57 10 infrastruktura@pentacomp.pl