Konektor do mojeID to sprawna integracja z systemem zdalnej weryfikacji tożsamości


Przedsiębiorcy (usługodawcy), których usługi wymagają potwierdzania tożsamości klientów, mogą w tym celu wykorzystać mojeID. Integrację swoich systemów z usługą mojeID muszą przeprowadzić we własnym zakresie, a może to nie być proste – jest to proces czasochłonny, wymagający posiadania zasobów programistycznych i specjalistycznych kompetencji.

Konektor do mojeID powstał po to, aby integrację uprościć, skrócić oraz znacznie obniżyć jej koszt. Rozwiązanie ma postać gotowego pakietu narzędziowego. Za jego pośrednictwem realizowana jest wymiana informacji pomiędzy systemem usługodawcy a węzłem mojeID.

System usługodawcy

Konektor do mojeID
REST
HTTPS
2-way

Moduł komunikacyjny

SAML
Szyfrowanie Podpisywanie

mojeID

Co zyskujesz dzięki integracji poprzez Konektor do mojeID?

Niższe koszty, oszczędność czasu


Gotowy pakiet oraz wsparcie ekspertów znacznie skracają czas połączenia z usługą mojeID. Z Konektorem uruchomienie usługi trwa dużo krócej niż integracja „od zera”. Rozwiązanie eliminuje również koszt związany z pozyskaniem specjalistycznej wiedzy niezbędnej do samodzielnego wdrożenia.

Bezpieczeństwo i zgodność ze standardami


Konektor zapewnia zgodność komunikacji ze standardami integracyjnymi usługi mojeID. Wymiana danych jest bezpieczna dzięki wykorzystaniu protokołu REST oraz zabezpieczeniu dwukierunkowym protokołem https.

Kompleksowe wsparcie


Wdrożenie obejmuje analizę przedwdrożeniową, kompleksowe wsparcie ekspertów Pentacompu oraz pełną dokumentację.

Konektor do mojeID – pełny pakiet integracyjny

  • oprogramowanie narzędziowe oraz kompletny zestaw bibliotek
  • techniczny opis specyfikacji interfejsu
  • instrukcja instalacji i konfiguracji, wsparcie ekspertów i serwis utrzymaniowy

Otwórz się na nowe możliwości i wykorzystaj potencjał usługi potwierdzania tożsamości oraz autoryzacji operacji on-line. Jako techniczni wykonawcy systemu mojeID doskonale znamy trudności związane z integracją. I mamy na nie sposób.

Skontaktuj się z nami i sprawnie zintegruj się z mojeID.

+48 22 417 57 10 mojeid@pentacomp.pl