Integracja z P1: Konektor Zgód Pacjenta

Szybki dostęp do danych pacjenta


Konektor Zgód Pacjenta to narzędzie umożliwiające pracownikom medycznych pozyskanie dostępu do danych pacjenta z Systemu P1. Pracownik medyczny może podczas wizyty złożyć wniosek w Systemie P1 o dostęp do danych medycznych w sytuacji, gdy pacjent nie upoważnił wcześniej danej placówki medycznej za pomocą Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

 


Dlaczego warto wybrać Konektor Zgód Pacjenta?

Bezpieczeństwo danych


Dostęp do danych pacjenta jest realizowany zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i poufności wymiany dokumentów medycznych. Pacjent otrzyma token sms, który następnie musi zostać przekazany pracownikowi medycznemu. Komunikacja w zakresie wysyłania żądania dostępu do danych i przekazania tokenu realizowana jest przez Konektor Zgód Pacjenta.


Wygoda użytkowania


Dzięki integracji systemu gabinetowego z P1 za pomocą Konektora Zgód Pacjenta możliwy jest przegląd oraz rejestracja wszelkich zgód pacjenta niezbędnych do podjęcia właściwego procesu leczenia.

 

Szybka obsługa


Pozyskiwanie zgody pacjenta na dostęp do dokumentacji w trakcie wizyty obejmuje deklarację zakresu zgody, żądanie wysłania jednorazowego hasła autoryzacyjnego oraz przekazanie hasła do Platformy P1.

 


Konektor Zgód Pacjenta to szybszy dostęp do danych

  • Konektor Zgód Pacjenta to bezpieczne wypełnianie wszelkich zgód na leczenie wyłącznie w formie elektronicznej.
  • Podpisana zgoda jest automatycznie zapisywana w dokumentacji pacjenta.
  • Zapewniamy pomoc ekspertów Pentacomp, którzy brali udział w przygotowaniu centralnych rejestrów dokumentacji medycznej pacjenta oraz informacji o zdarzeniach medycznych.

Skontaktuj się z ekspertem

zdjęcie

Michał Paluch

Menedżer ds. Produktów z Obszaru e-Zdrowia
+48 531 548 304 HEALTH@PENTACOMP.PL