Wspieramy przedsiębiorców w obsłudze elektronicznego Dokumentu Dostawy


Elektroniczny Dokument Dostawy (e-DD) zastąpił papierowe dokumenty stosowane dotychczas przy przemieszczeniu towarów zwolnionych z akcyzy ze względu na ich przeznaczenie oraz opodatkowanych zerową stawką akcyzy. Moduł eDD to narzędzie wspierające przedsiębiorców w obsłudze elektronicznego dokumentu dostawy (e-DD). Zapewnia sprawną komunikację z Ministerstwem Finansów związaną z wysyłaniem i odbieraniem komunikatów.

Moduł eDD jest w pełni zintegrowany z systemem EMCS PL2 oraz z systemem OSOZ2 obsługującym zabezpieczenia akcyzowe. Dzięki rejestrowi dostaw i pełnej historii operacji i komunikatów zawsze będziesz trzymać rękę na pulsie.

Optymalizujemy obrót towarami wrażliwymi

Bezpieczeństwo


Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, wykorzystujemy nasze doświadczenie w tworzeniu centralnych publicznych rozwiązań przetwarzających dane wrażliwe. Możesz być spokojny – Twoje firmowe informacje będą w Module równie bezpieczne, a w dodatku przechowywane bezpośrednio w Twojej firmowej infrastrukturze, a nie w chmurze obliczeniowej.

Oszczędności


Wdrożenie aplikacji zapewnia znaczące obniżenie sumy kosztów (TCO) związanych z obsługą przemieszczania wyrobów akcyzowych. Niedrogi serwis i jednorazowa opłata licencyjna to dodatkowe argumenty na to, że warto postawić na Moduł eDD.

Kompatybilność


Moduł jest kompatybilny i zintegrowany z elektronicznym Dokumentem Dostawy rozwijanym przez Ministerstwo Finansów w ramach EMCS PL 2. Na życzenie wykonujemy także integracje z systemami ERP. Oferujemy możliwość dokonania w nich niezbędnych zmian lub dostosowanie Modułu do specyficznych wymagań.


Postaw na sprawdzone rozwiązanie i użyteczne funkcje

Zaloguj się do PentaTAX, wybierz Moduł eDD i korzystaj z:

  • możliwości tworzenia szablonów
  • modułu raportowego
  • obsługi kwalifikowanego i niekwalifikowanego podpisu elektronicznego
  • kompetencji w tworzeniu rozwiązań dla firm podlegających ustawie o podatku akcyzowym lub ustawie o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów.

Odpowiadamy za stworzenie i wdrożenie systemu EMCS PL 2 w Ministerstwie Finansów.


Wybierz pakiet dla Twojej firmy

E150

150

Obsługa do 150 komunikatów DD801 rocznie

Roczny abonament: 600 PLN

E450

450

Obsługa do 450 komunikatów DD801 rocznie

Roczny abonament: 1500 PLN

E2000

2000

Obsługa do 2000 komunikatów DD801 rocznie

Roczny abonament: 6000 PLN

E4500

4500

Obsługa do 4500 komunikatów DD801 rocznie

Roczny abonament: 12000 PLN

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego i wybierz jeden z pakietów dla swojej firmy!

załóż konto na pentatax.pl