PentaLIFE – Sprzedaż Ubezpieczeń Grupowych

Wyspecjalizowana aplikacja do sprzedaży i obsługi ubezpieczeń grupowych na życie


To kompleksowe narzędzie wspierające sprzedaż i obsługę posprzedażową grupowych ubezpieczeń na życie oraz produktów inwestycyjnych. Stworzone zostało z myślą o zespołach sprzedażowych i aktuarialnych, agentach i pośrednikach. Zapewnia również autoryzowany dostęp pracodawcom ubezpieczającym pracowników.

Dzięki PentaLIFE – Sprzedaż Ubezpieczeń Grupowych swobodnie zdefiniujesz algorytmy kalkulacji składek, a wypełnianie wniosków, zawieranie umów, czy aktualizacja danych Ubezpieczonych staną się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Sprawnie obsłużysz komplet procesów związanych ze sprzedażą ubezpieczeń grupowych.

Optymalizujemy sprzedaż ubezpieczeń

Intuicyjna obsługa


Nasze rozwiązania projektujemy tak, aby były przyjazne użytkownikom. Poza łatwością użytkowania w PentaLIFE otrzymujesz również autoryzowany dostęp przez przeglądarkę WWW i dedykowany interfejs dla pracodawców.

Łatwa integracja


Połącz PentaLIFE z hurtowną danych, narzędziami do analityki biznesowej lub systemem BI. Analizuj, wyciągaj wnioski i wejdź na nowy poziom sprzedaży ubezpieczeń grupowych.

Kompleksowe wdrożenie


Będziemy z Tobą przez cały proces wdrożenia – od analizy przedwdrożeniowej po szkolenie użytkowników. Możesz na nas liczyć także później, w fazach gwarancji, utrzymania i rozwoju.

Cała sprzedaż w jednym narzędziu

  • ofertowanie z wykorzystaniem warunków standardowych
  • obsługa wniosków o przystąpienie
  • modyfikacje, aktualizacje i indywidualne dopasowanie zakresu ochrony

Usprawniaj, optymalizuj, ulepszaj. Zyskaj narzędzie, które przyspieszy generowanie zysków, ułatwi pracę agentom i pomoże zadbać o wyższą jakość obsługi klientów.

Zoptymalizuj sprzedaż i obsługę ubezpieczeń grupowych. Skorzystaj z PentaLIFE.

+48 22 417 57 10 pl@pentacomp.pl