Integracja z P1: Konektor EDM

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna


Konektor EDM (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna) to narzędzie, które wspiera proces wystawiania i anulowania elektronicznego dokumentu medycznego i stanowi warstwę integracyjną między systemem gabinetowym a Systemem P1.

 


Dlaczego warto wybrać Konektor EDM?

Aktualna dokumentacja


Aplikacja generuje i zapisuje dokumenty XML zgodnie z aktualnymi wersjami PIK HL7 CDA oraz bieżącymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. System EDM został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowym standardem wymiany dokumentacji medycznej IHE XDS.b. Oznacza to, że może być udostępniana i wymieniana nie tylko w ramach polskiego systemu ochrony zdrowia, ale również poza granicami kraju.

Mniejsze koszty


Integracja systemu gabinetowego z P1 za pomocą Konektora EDM zabezpiecza przed ponoszeniem kosztów związanych z kolejnymi aktualizacjami systemu pod nowe wersje PIK HL7 CDA oraz dokumentacji integracyjnej Systemu P1 w zakresie EDM.

Prosta obsługa


Konektor EDM umożliwia prosty dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta – bez względu na miejsce, czas i okoliczności.


Konektor EDM ułatwia dostęp do dokumentacji medycznej

  • Konektor EDM wspiera proces, w którym dokumentacja medyczna powstająca i przechowywana w podmiotach leczniczych niejako „podąża za pacjentem”.
  • Zapewniamy pomoc ekspertów Pentacomp, którzy brali udział w przygotowaniu centralnych rejestrów dokumentacji medycznej pacjenta oraz informacji o zdarzeniach medycznych.
  • Oferujemy możliwość wdrożenia Konektorów do pozostałych usług Systemu P1.

Skontaktuj się z ekspertem

zdjęcie

Michał Paluch

Menedżer ds. Produktów z Obszaru e-Zdrowia
+48 531 548 304 HEALTH@PENTACOMP.PL