Rozwiązania w modelu Cloud

Innowacyjne rozwiązania w chmurze Microsoft Azure


Udostępniamy naszym Klientom rozwiązania w modelu SaaS. Oznacza to, że nie muszą inwestować w infrastrukturę sprzętową, ani przejmować się instalacją i  aktualizowaniem oprogramowania.

Nasi Klienci wykorzystują w codziennej pracy najbardziej aktualne wersje oprogramowania. Nasze rozwiązania na bieżąco dostosowujemy do zmian w przepisach, a aktualną wersję wdrażamy w sposób szybki i wygodny dla Klientów. 


Wznieś swój biznes w chmury

Platforma podatkowo-akcyzowa PentaTAX


PentaTax pomoże Ci w wypełnianiu ustawowego obowiązku raportowania w obszarach podatkowym i celno-akcyzowym. Platforma integruje narzędzia, które obsługują przetwarzanie komunikatów oraz przepływy informacji między firmą a administracją publiczną. Dzięki usłudze w chmurze masz PentaTAX zawsze w zasięgu Internetu, bez względu na urządzenie.

Platforma transportowa PentaTMS


Platforma PentaTMS (Transportation Management System) wspomaga planowanie, monitorowanie, rozliczanie i zarządzanie środkami transportu. Dzięki usłudze w chmurze PentaTMS jest dostępny z każdego urządzenia podłączonego do Internetu, z każdego zakątka świata.

AirVein


Airvein to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie bezzałogowego transportu przy użyciu dronów. Innowacyjna formuła systemu rewolucjonizuje przewóz ładunków małogabarytowych w przestrzeni miejskiej. Dane przechowywane w chmurze są całkowicie bezpieczne, a ewentualna awaria sprzętu nie grozi utratą danych.

Oprogramowanie jako usługa

  • Dostęp do rozwiązań z dowolnego miejsca
  • Model płatności zgodny z rzeczywistym użyciem
  • Dostęp do zaawansowanych aplikacji
  • Brak konieczności kupowania i instalowania specjalnego oprogramowania dla użytkowników
  • Wsparcie i pomoc techniczna ekspertów Pentacomp

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze rozwiązania dostępne w chmurze.

Kontakt