Kompetencje

Kompetencje IT, które programują Twój biznes na sukces


Rozwój kompetencji jest ważnym elementem naszej strategii i jedną z podstaw udanej współpracy z partnerami. Nieustannie spoglądamy w przyszłość śledząc nowości technologiczne i trendy w cyfryzacji. Potrafimy też łączyć technologię z biznesem i nauką w taki sposób, aby wzajemnie się wspierały. Dzięki temu jesteśmy zdolni do podejmowania śmiałych, innowacyjnych przedsięwzięć, których efekty pomagają naszym klientom osiągać sukcesy.


Technologie, które zmieniają świat


Dzięki nowoczesnym, zaawansowanym rozwiązaniom IT od lat wspieramy biznesy naszych klientów i działalność instytucji publicznych. Pomagają nam w tym nowoczesne technologie. Biegłość naszych ekspertów w ich doborze i stosowaniu pozwala nam tworzyć systemy, które zwiększają wygodę i efektywność pracy użytkowników, a często też wpływają na większe bezpieczeństwo i komfort życia obywateli.


Współpracujemy z najlepszymi


Aby dostarczać produkty i usługi, które sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, uzupełniamy nasze kompetencje technologiami, narzędziami i wiedzą naszych partnerów. Współpracujemy z liderami w swoich dziedzinach, dzięki którym stale doskonalimy nasze know-how oraz ofertę innowacyjnych rozwiązań odpowiadających rosnącym potrzebom rynku.


Eksperci w zwinności


Agile to nowoczesne podejście do tworzenia rozwiązań informatycznych. Istotą tej grupy metod jest ścisła współpraca dostawcy z klientem oraz tzw. programowanie zwinne (iteracyjno-przyrostowe), które pozawala na szybsze i prostsze realizowanie celów o dużej złożoności i zmienności. Jest to alternatywa dla metod klasycznych opartych na dalekosiężnym planowaniu, tradycyjnej organizacji zespołów projektowych i formalnej komunikacji. Podejście Agile wcielamy w życie używając Scrum – najpopularniejszej i najbardziej rozwiniętej metody tego typu.

Korzyści płynące ze stosowania metody Scrum skłaniają nas do wdrażania jej wszędzie tam, gdzie jest to możliwe – nawet w dużych, bardzo złożonych projektach, w których nad wytworzeniem jednego produktu pracuje wiele zespołów . Na potrzeby takich wyzwań z sukcesem wdrożyliśmy unikalny framework Nexus, którego sednem jest skalowalność Scrum. Nexus pokazuje, jak podzielić pracę między wiele zespołów, jak minimalizować zależności między, a także jak zarządzać procesem wytwórczym zachowując przy tym spójność i jakość oraz zgodność z głównymi zasadami Scrum.