Aplikacje i rozwiązania biznesowe w Microsoft Azure

Bezpieczna chmura. Zgodnie z Twoją definicją prowadzenia biznesu!


Dlaczego wybrać właśnie Microsoft Azure?

Microsoft Azure to platforma oferująca niemal nieograniczone możliwości tworzenia rozwiązań biznesowych. Daje swobodę tworzenia aplikacji i usług w różnych technologiach i środowiskach oraz zarządzania nimi w globalnej strukturze. Dzięki połączeniu kompetencji i doświadczenia ekspertów Pentacomp oraz technologii Microsoft Azure nasi Klienci mogą skalować swoją działalność i prowadzić biznes niższym kosztem płacąc jedynie za wykorzystane zasoby. 95% firm z listy Fortune 500 zaufało platformie  Microsoft Azure.

Aplikacje biznesowe dla przedsiębiorstw

Oferowane przez nas rozwiązania biznesowe na platformie Microsoft Azure zwiększą wydajność Twojej firmy. Niezwykle ważne jest dla nas, by Klienci korzystający z naszych usług IT byli w pełni zadowoleni oraz widzieli aktywny progres. Dlatego dzielimy się z Klientami naszą ekspercką wiedzą, aby mogli w pełni skorzystać z rozwiązań platformy Microsoft Azure.

 

 


Pentacomp w chmurze

Kompetencje Cloud


Wykorzystanie platformy Microsoft Azure do budowy firmowych aplikacji wspomaga elastyczne zarządzanie wydajnością Twojego biznesu, a w efekcie wpływa na jego szybszy rozwój.

Więcej

Rozwiązania w modelu Cloud


Udostępniamy naszym Klientom rozwiązania w modelu SaaS. Oznacza to, że nie muszą inwestować w infrastrukturę sprzętową, ani przejmować się instalacją i  aktualizowaniem oprogramowania.

Więcej

Projekty w technologii cloud


Pentacomp jest partnerem biznesowym Chmury Krajowej. To najbardziej wyspecjalizowany dostawca rozwiązań chmury obliczeniowej na polskim rynku.

Więcej

Sprawdź korzyści i możliwości rozwiązań i usług opartych o Microsoft Azure.

+48 22 417 57 10 cloud@pentacomp.pl